Telefon: 0(505) 548 38 19
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

TEZGAH

Çim Stone Tezgah

 


Mutfaklarınız için vazgeçilmez olan tezgahlarınızı çimstone tezgah ürününden tercih edebilirsiniz. Doğada bulunan en sert minerallerden biri kuvarstır. Çimstone tezgahında ise %95’e kadar kuvars kullanılmaktadır. Özelliği ise asitten etkilenmemesidir. Buda uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Aynı zamanda alev almaması  elde edilen faydalar arasındadır. 7 mohs sertlik seviyesine sahip olması sayesinde aşınmalara karşı yüksek direnç gösterdiği gibi çizilmelere karşı da oldukça dayanıklıdır.

 

Mutfaklarımız için en önemli olan hijyenik ortamı çimstone tezgah ile sağlayabilirsiniz. Yapı olarak çok yoğun olması suyun tezgaha nüfus etmesini engeller, su emmez. Su emme oranı %0.05’dir ve bu oran neredeyse tezgahın hiç etkilenmediği anlamına gelir. Suya karşı olan bu yalıtım sayesinde leke tutmama imkanı da sağlar. Leke tutmaması tezgahın çok kolay silinmesini sağladığı gibi bakteri tutmayan yapısı ile mutfağınızda istediğiniz hijyenik ortamı yakalamanıza olanak sağlar. Bakteri barındırmamasının en önemli sebebi ise kılcal çatlak barındırmamasıdır.

Hijyenin yanı sıra en önemli ihtiyaç ise dayanıklılıktır. Mutfak tezgahları sürekli değiştirilebilen bu bölüm olmadığı için alındıktan ve montajı yapıldıktan sonra uzun yıllar dayanması gerekir. Çimstone tezgah tercih edenler ise sertliğinin çok yüksek olması, güçlü yapısı ile eğilmeye direnç göstermesi ile en iyi tezgahlardan birine sahip olabilirler. Tezgahın hammaddesinin büyük oranı doğal mineralden olmasının yanı sıra çeşitli teknolojiler ile düşük oranda kimyasalların kullanılması tezgahın yüksek derecede sağlamlığa sahip olmasını sağlamakta ve bu nedenle tercih sebebi olmaktadır.

Çimstone tezgah sahibi olmak ve montajının yapılması için YK Mutfak Mobilya Dekorasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ankara Balgat merkezli hizmet veren firmamızdan bütün bölgeler için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Mutfaklarınızda en iyi tezgahlara sahip olmak, dayanıklı olmasının yanı sıra hijyenik olmasını sağlamak için çimstone tezgah ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 

Whatsapp Bilgi Al