Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Çim Stone Tezgah

 

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Bir ev içerisinde en önemli alanlardan birisi de mutfaktır. Mutfakta hijyenin sağlanması her zaman kullanılan temizlik ürünleriyle alakalı değildir. Hijyen için en önemli özelliklerin başında malzemenin hammaddesi gelir. Bu nedenle mutfakta kullanılan ürünlerin malzemesi, hijyeni de beraberinde getirecektir. Çimstone tezgâh, kuvars malzeme kullanılarak üretilen, kaliteli, dayanıklı ve su emici özellikleriyle dikkat çeken bir tezgâh çeşididir. Peki, neden çimstone tezgâh kullanmalısınız? Belenco ile arasındaki fark nedir?

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Neden Çimstone Tezgâh Kullanmalısınız?

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Kolay temizlenebilir malzemelerden üretilen ürünler sıklıkla mutfakta tercih edilir. Bunlardan birisi de Çimstone tezgâhtır. Belenco tezgâhta olduğu gibi çimstone tezgahta da ham madde kuvarstır. Kuvars kir tutmayan, gözeneksiz bir yüzeye sahiptir ve su emmez. Çimstone mutfak tezgâhı kuvars taşı kullanılarak üretilmesinden dolayı leke tutmamakta,  asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek oranda dayanım göstermektedir. Çizilmeye karşı da son derece dayanıklı olan bu tezgâhların en önemli özelliği ise su emme gücüdür. Çeşitli renk, doku ve tasarım seçenekleri ile üretilmesi mümkündür. Bu nedenle mutfağınızdaki dolap, masa, döşeme ile uyumlu hale getirilebilir. Günlük temizlik ile birlikte tezgâhınızı uzun yıllar kullanmanız mümkündür.
Belenco tezgâh ile çimstone tezgâh arasındaki fark, üretimindeki kuvars oranıdır. İki tezgâh modeli de son derece dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Belenco’da %97 kullanılan kuvars, çimstone için %85 olarak verilir.

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Dayanıklı ve Su Emici Özelliğiyle Çimstone

Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Çimstone tezgâh yüksek dayanıklılığa sahip, şık ve farklı tasarım alternatifleri ile dikkat çeker.  Üretiminde kullanılan kuvars malzemesi nedeniyle dayanıklı ve kolay temizlenebilir olan bir tezgâh modelidir. Ayrıca geniş renk seçenekleri ve modelleri bulunması, her mekân için kusursuz uyum sağladığını göstermektedir.  
Siteler Çimstone Tezgah Fiyatları Kolay temizlenen ve su emmeyen özellikleri ile belenco tezgâh ile kıyaslanan çimstone tezgah kaliteli ve dayanıklı olmasının yanında kolay temizlenen hijyenik bir üründür. Tezgahlar için son derece yıpratıcı kabul edilen zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar çimstone tezgahlar ile sorun yaratmamakta, tezgah uzun yıllar boyu ilk günkü şekilde kullanılmaktadır. Deneyimli ekibimiz tarafından dilediğiniz şekilde montajlanır. Usta kadromuzun tezgah montajı sonrası mutfağınızda uzun yıllar hijyenik ve dekoratif tezgahınızı kullanmanız mümkündür.