Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

MASİF TEZGAH

Masif Tezgah


Mutfağın en önemli yerlerinden biri olan tezgah, doğru bir şekilde seçilmeli ve doğru bir şekilde montajının yapılması gerekir. Herkes mutfağında kullanacağı tezgahın hem dayanıklı olmasını ister hem de mutfak için çok önemli olan hijyenik ortamın sağlanmasına uyum sağlamasını ister. Mutfaklardaki tezgah içinde sizin için birçok seçenek vardır. Farklı maddelerden yapılan tezgahların özelliklerini inceleyerek kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mutfak tezgahlarındanbiri olan masif tezgahise özellikle doğallığı seven insanların tercih ettiği tezgahlardan biridir.

 

Masif ağacındanüretilen bu tezgahlar doğal bir ortam isteyenler için mükemmel bir tercihtir. Bilindiği gibi birçok tezgah çeşidinde doğada bulunan taşlar kullanılsa da belirli oranlarda kimyasallar karıştırılarak istenilen forma ulaştırılmaktadır. Bundan rahatsız olanlar ise masif tezgah ürünlerinden yararlanabilirler. Tamamen ağaç olan bu tezgahların birçok avantajı vardır. Öncelikle ilk avantajı tamamen doğal olmasıdır. Ağaç üzerinde rahatlıkla sorunsuz bir şekilde mutfak işlerinizi görebilirsiniz.

Masif tezgah araştırmalarında özellikle ahşabın yıpranma olasılıkları göz önünde bulundurulmaktadır. Tamamen ahşaptan olduğu için zaman içerisinde kullanım ile renk değiştirme olasılığı çok yüksektir. Ancak ağacın rengi eskise de her zaman şık görünmesi bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Doğru yöntemler ile üretilen bu tezgahlar dayanıklılık konusunda da oldukça avantajlıdır. Üretim ve montajında eğilmeye karşı da önlemlerin alınması gerekmektedir. Burada montajında büyük önem taşıdığı ortaya çıkmaktadır. Temizleme konusunda diğer tezgahlar kadar kolay olmasa da masif tezgahın üzerine uygulanan kaplamalar ile temizlik kolaylaştırılmaktadır.

Evinizde sizlerde masif tezgah kullanacaksanız YK Mutfak Mobilya Dekorasyonhizmetlerinden yararlanarak bu konuda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ankara Balgatve çevresinde masif tezgah ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için verdiğimiz hizmet sayesinde mutfağınızdaki tezgah için gerekli olan bütün işlemler büyük bir özen içerisinde gerçekleştirilmektedir.