Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

MASİF KAPI

Masif Kapı

Konutlarımızın iç dizaynınınkaliteli olması için iç tasarımlarda kullanılan ürünlerin de kaliteli olması gerekir. Evlerimizin görüntüsünün en çok yansıyan unsurlarından biri kapılardır. Kapılarne kadar gösterişli ve kaliteli olursa evin tasarımı da o kadar kaliteli olur. Masif kapıseçimleri de evinde doğal ağaçtan yapılmış kapı tercih edenler için mükemmel bir seçenektir.

 

Masif kapı birçok avantajı ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Öncelikle bu kapı modellerinde çok fazla tasarım çeşidi bulunmaktadır. Seçeneklerin çok olması özellikle evinde kapısını yenileyecekler için büyük avantaj sağlar. Çünkü evin diğer dekoru ile uyum sağlayacak kapı modelini daha rahat bir şekilde bulabilir. Bir diğer yandan da yüksek kalitede bir kapıya sahip olur. Masif özelliğine sahip kapılar ahşaptırve tamamen doğal olarak evlerinizde yer alır. Hem sağlık açısından hem de kullanımda verdiği hissiyat açısından kaliteyi yaşatır.

Kapıların yüzeyleri özel teknolojiler ile kaplandığı için çizilmelere ve yıpranmalar karşı yüksek dayanıklılık göstererek uzun ömürlü olma imkanı sunar. Ahşabın özelliği nedeni ile hem ses hem de ısı yalıtımıözelliği kapılarda hissedilir. Bakım ve temizlik bakımından da oldukça zahmetsizdir. Temizlik açısından kolay temizlenebilir yapısının yanı sıra kaplamalar temizlik için kullanılan kimyasallara dayanıklılık göstererek solma, yıpranma gibi sorunlar baş göstermez. Çok uzun zaman sonra oluşabilecek yıpranmalar genel olarak kaplamanın yıpranması sonucu olur. Masif kapı ürünlerinde gerektiği zamanlarda dış kaplamalar yenilenebilmektedir.

Sizlerde evlerinizde doğal, kaliteli, dayanıklı, ısı yalıtımına katkı sağlayan ve açılıp kapanması kolay olan kapılardan yana tercihinizi kullanıyorsanız YK Mutfak Mobilya Dekorasyonhizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Evinizin dekoru için her türlü ihtiyacınızı karşılayan firmamız Ankara’dahizmet vermekte ve Balgatmerkezli olarak evleriniz için ihtiyacınız olan dekorasyon çalışmalarını kaliteli ekibi ile gerçekleştirmektedir.