Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

LAMİNANT TEZGAH

Laminant Tezgah


Mutfaklariçin kullanılan tezgah çeşitleriarasında en çok duyulan ve kulak aşinalığı olan tezgahlardan biri laminat tezgahtır. Tercih sebebi olmasının birçok nedeni vardır. Ekonomik olması, hijyenik olarak insanların taleplerini çok iyi bir şekilde karşılaması, uzun ömürlü olması bu tezgahların tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında yerini almaktadır. Bu kadar çok talep görmesi ile her türlü renkte üretilme özelliğine sahiptir ve istenilen ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun bir tezgah arıyorsanız laminat tezgah bunu sağlayabilir. İstediğiniz tasarımlarda üretilebilmesi mutfağınıza uygun bir tezgaha sahip olmanız için sizlere fırsat sunar.

 

Laminat,reçine emme özelliğine sahip kağıtların çeşitli aşamalardan geçirilerek elde edilen yüzey kaplama ürünüdür. Bu nedenle tezgahta kullanılacak olan malzemenin üzerine laminat kaplama yapılır ve böylelikle mutfak tezgahı kullanımına uygun hale getirilir. Her türlü dekorasyon çeşitlerine kolayca uygulanması ile istenilen tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bir diğer yandan çok ekonomiktir. Uygun bütçeler ile sahip olunabilmesi insanların sık olarak tercih etmesine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra laminat tezgahların yıpranan yüzeyleri onarılabilmektedir. Buda uzun süre kullanım için uygun olmasına neden olmaktadır.

Temizlik konusunda da ihtiyaçları karşılamaktadır. Kolay temizleme özelliği sayesinde üzerinde oluşacak kirler kolaylıkla temizlenebilmektedir. Dezavantajlarından biri ise suya karşı olan az dayanıklılığıdır. Neme karşı yüksek dayanıklılık gösterse de uzun süre suya maruz kaldığında dayanıklılığı azalmakta ve böyle durumlarda onarılması gerekmektedir. Bir diğer yandan özellikle çizilmelere ve kesilmelere az dayanıklılık gösterir.

Ekonomik bir çözüm arıyor ve dikkatli kullanım ile uzun süre dayanıklılık gösterecek bir tezgaha ihtiyaç duyuyorsanız YK Mutfak Mobilya Dekorasyonfarkı ile laminat tezgah ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu dekorasyon hizmetlerimiz ile mutfağınız için en doğru ve en kaliteli tezgahın mutfağınıza yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz.