Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

LAKE / ESKİTME KAPI

Lake Kapı

İç mekanlarda kullanılacak olan kapıların kalitesi, kapının ömrünüve kullanım kolaylığını belirler. Kapınınkendi özelliklerinin yanı sıra duvara olan bağlantıları ve kapının menteşeleri de önem taşır. Kapı kolu kilit sistemi de önemli olan diğer ayrıntılardandır. Lake kapıçokça tercih edilen kaplama kapı modellerinden biri olmakla beraber uzun ömürlü ve konforlu kullanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Her lake kapı modelinde farklı kalite ürünler kullanılabilmektedir. Kapıların iç kısmında kullanılan malzeme değişebileceği gibi lake kaplama malzemelerinin de kalitelerinde değişiklik görülebilir. Özellikle kapı kolu ve menteşe gibi akşamların kaliteli olması gerekir. Bu aksamların kaliteli olmaması kapının kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Buradan anlaşıldığı gibi kapı alırken sadece kapının kendine değil, kapı kolu, menteşe ve duvar bağlantılarının da kaliteli olmasına özen gösterilmelidir.

Lake kapı almak isteyenler öncelikle temizlik konusunda rahat nefes alabilirler. Kapılarda bulunan kaplama özel olarak preslenerek uygulanmakta ve pürüzsüz, dayanıklı bir yüzey oluşturmaktadır. Özelikle çizilmelere ve darbelere dayanıklı olması temizliğini daha da kolaylaştırmaktadır. Bakteri tutmaması da insan sağlığı için önemli olan detaylardan biridir. Temizliğinin kolay olmasının bir diğer avantajı ise çeşitli maddeleri üzerinde bulundurmadığı için güneş ışınları gibi etkiler nedeni ile farklı reaksiyonlar göstermemesidir. Renk solmasına karşı da dayanıklı olduğu için uzun ömürlü bir kapı olma özelliklerini üzerinde taşımaktadır. Bütçe olarak istenilen seviyelerde farklı modellerinde bulunması da ulaşılabilir bir kapı modeli olmasını sağlıyor.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon olarakevlerinizde veya iş yerlerinizde kullanabileceğiniz lake kapı modelleri için sizlere kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. Uzun yıllardır dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız sizler için en iyi ürünleri temin ederek en iyi şekilde montajını da yapmaktadır. Böylelikle sizlerde ihtiyaçlarına göre tam istediğiniz kapıya sahip olabilirsiniz.