Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları

Çimstone mutfak tezgâhı kuvars taşı kullanılarak üretilen oldukça kaliteli ürünlerdir. Kuvars taşından aldığı özelliklerden dolayı leke tutmamakta,  asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek oranda dayanım göstermektedir. Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları Bu da Çim Stone Tezgâhların uzun süre kullanılması anlamına gelir. Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları Çizilmeye karşı son derece dayanıklı olan bu tezgâhların en önemli özelliği su emme gücü olarak bilinmektedir. YK Mutfak tarafından Çim Stone tezgâhların çeşitli renk, doku ve tasarım seçenekleri ile üretilmesi mümkündür.Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları  Yalnızca günlük temizlik ile birlikte tezgâhınızı uzun yıllar kullanmanız mümkün, şık bir mutfakta zaman geçirmeniz YK Mutfak ile mümkündür. Peki, Çim Stone Tezgâh fiyatları nasıldır? Çim Stone Tezgâh ücretleri hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları Uzun Süreli Kullanım ve Çim Stone Tezgâhlar

YK Mutfak Çimstone tezgâh, kuvars malzeme kullanılarak üretilen, kaliteli, dayanıklı ve su emici özellikleriyle dikkat çeken bir tezgâh çeşididir ve kullanıcısına uzun yıllar kullanım vaat eder. Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları Uzun süreli kullanım için tercih edilmesi gereken modellerden birisi olarak YK Mutfak’ın sevilen ürünleri arasında yer alır. Her mutfağa ve zevke göre çeşitlendirilebilir oluşu, farklı renk seçenekleri ile üretilebilir olması da çimstone tezgâhların tercih edilme nedenlerindendir.

Çimstone tezgâhlar, fiyat performans ürünü olarak bilinmektedir. %85 kuvars kullanılarak üretilen çimstone tezgâh yüksek dayanıklılığa sahip, şık ve farklı tasarım alternatifleri ile tercih edilmelidir. Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları  Üretiminde kullanılan kuvars malzemesi nedeniyle dayanıklı ve kolay temizlenebilir olan bu tezgâh modellerinde fiyatlar ölçüye göre değişkenlik göstermektedir.

Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları Çim Stone Tezgâh Fiyatları 2020 ve Modelleri Nedir?

Geniş renk seçenekleri ve modelleri bulunan çimstone tezgâhların fiyatları kullanıcılar tarafından merak edilir. Uzun yıllar kullanılabilir olması, dayanıklı yapısı ve yüksek su emiş özelliğiyle her mekân için kusursuz uyum sağlayan bu tezgâh modellerinin fiyatlandırılması ölçüye göre değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak alan, ölçü, renk ve özel istekler göz önünde bulundurulduğunda alanında deneyimli çalışma ekibimizden fiyat almanız önerilmektedir.Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları  YK Mutfak sizlere en uygun fiyatlandırmayı sunacak ve mutfaklarınızda uygun fiyatlarla şık ve uzun süreli tezgâhlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Izgaralı Çimstone Tezgah Fiyatları Ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilir, ürünlerimiz ve modellerimizi görmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.