Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

ESTY ANKASTRE

ESTY Ankastre


Mutfaklarınızda ankastre setler yemek yapmanız için önemli olduğu gibi görüntü olarak ve aynı zamanda sağlık olarak da çok önemlidir. Bu tarz ürünler çok dikkatli bir şekilde seçilmeli ve uzun yıllar kullanılacağı için ihtiyacınız olan özellikleri ürünler taşımalıdır. ESTY ankastre ürünleri farklı modelleri ve özellikleri ile sizin ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılayabilir.

Ankastre mutfaklar için özel olarak imal edilen fırın, davlumbaz, aspiratör ve ocaklar ileri teknoloji ile üretilmektedir. Hepsi yeni nesil özelliklere sahip olmakla birlikte her ihtiyaca karşılık vermek için farklı özelliklerde üretilmektedir. Davlumbazlar bilindiği gibi ocakların üzerinde olmakta ve yapılan yemeklerden dolayı ortaya çıkan buharı, kokuyu çekerek dışarı sevk eder. Davlumbazın kaliteli olması çekiş gücünün yüksek olması mutfaklarınızda sağlıklı bir ortamın oluşması için önemlidir. ESTY ankastre davlumbaz ürünleri duvar tipi camlı ve standart ürünleri ile sizlere en iyi performansı sunmaktadır.

Yemeklerimizin lezzetli olması için fırınlarımızın yüksek kalite göstermesi gerekir. Farklı pişirme seçenekleri, otomatik kapanma özellikleri, dijital ekran, turbo fanlara sahip fırınlara sahip olmak istiyorsanız ESTY ankastre fırın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca ocak seçeneklerinde vitroseramik ocakların yanı sıra cam ocaklarda sizlere sunulmaktadır. Hem gazlı hem de camlı gözleri bulunan yeni nesil ocaklar ile de ihtiyacınızın tam olarak karşılanması sağlanmaktadır. Kolay kontrol ve yüksek performans ile mutfaklarınızda keyifle kullanabileceğiniz ocaklara sahip olabilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon olarak sizlere sunduğumuz ankastre çözümlerimizde ESTY ankastre ürünleri ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayacaktır. Ankastre çözümlerinde ileri teknoloji ile ürünlerini üreten ESTY, ihtiyaç duyduğunuz performansı sergileyerek mutfaklarınızdaki fırın, ocak, aspiratör ve davlumbaz ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde yürütecektir. Sizlerde bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız ürünlerimizi inceleyerek dilediğiniz ankastre ürününe hemen sahip olabilirsiniz.