Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

DUŞAKABİN VE TADİLATI

Duşakabin


Doğru duşakabinesahip olmak için satın alma öncesinde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Duşakabini hem satın alırken hem de evinize montajı yapılırken çeşitli kurallara uymanız sizi doğru ürüne götürecektir. Çünkü yapılacak olan hatalar banyonuzda büyük sorunlara yol açabilmektedir.

 

Duşakabin alırken ilk dikkat edilmesi gereken banyonuzun ölçüsüdür. Banyonuzun ölçüsüne göre uygun duşakabin ölçüsü araştırmalısınız. Duşakabina sahip olduktan sonra en çok kullanacağınız duşakabinin kapısıkaliteli olmalıdır. Çünkü sürekli kullanılacağı için kısa süre sonrasında yerinden oynaması veya kolay kapanıp açılmaması size zor anlar yaşatabilir. Bu ürünlerde en önemli ayrıntılardan biri de yalıtımdır. Zemin ve kapı sürgülerindesuyun taşmaması için kaliteli sistemlerin oluşması çok önemlidir.

Sürekli olarak suya maruz kalacağı için suya dayanıklı malzemeden yapılması önemlidir. Duşakabinler fitilli ve silikonlu olarak ayrılmaktadır. Aralarında çok fazla fark olmadığı için kaliteye bakmanız en doğru karar olacaktır. Ürününüzü almadan öncede garanti şartlarını ve süresini hesaplamanız ileride yaşayacağınız sorunları önlemek için dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Ürünlerin camları da önem taşımakta. Kalitesiz bir şekilde üretilen camlar kısa süre içerisinde çatlaklara maruz kalmakta ve bu sorun her geçen gün büyümektedir. Kaliteli olması ön koşulu ile temper camlar kullanılabileceği gibi polistren camlarda kullanılabilmektedir. Duşakabinin teknik özelliklerinin yanı sıra montaj işlerinin de doğru yapılması önemlidir. Eğer yanlış yapılan bir işlem olursa su banyonun her yerine yayılabilir ve özellikle nem sorunları ile karşılaşılabilir.

Duşakabin seçimi ve montajı konusunda sorunsuz hizmet almak istiyorsanız YK Mutfak Mobilya Dekorasyonhizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizler için sorunsuz hizmet veren ve profesyonel kadrosu ile duşakabin montajınızı yapan firmamız sayesinde bu konuda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Banyonuz için büyük önem taşıyan duşakabin montajlarında bizleri tercih ederek kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.