Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Çukurambar Alçı Tadılat Firması

Çukurambar Alçı Tadılat Firması Alçı


Çukurambar Alçı Tadılat Firması Yaşam alanlarımızın daha güzel ve sağlıklı olması için duvarlara uygulanacak alçı çok önemlidir. Alçı ne kadar sağlam ve düzgün yapılırsa sürülecek boya veya duvar kağıdı o kadar iyi uygulanacağı gibi uzun ömürlü de olacaktır. Ancak alçı uygulamaları yapılırken gerekli kurallara özen gösterilmezse kısa bir süre sonra duvarlarda sorunların baş gösterdiği rahatlıkla görülebilir.

 

Alçı tadilat işleri başlamadan önce alçının uygulanacağı yüzey temizlenmelidir. Çukurambar Alçı Tadılat Firması Çıkıntılar düzeltilmeli ve eğer çökükler varsa kapatılarak duvar düz hale getirilmelidir. Çukurambar Alçı Tadılat Firması Tamamen düz olan duvar fırça ile silinmelidir. Burada önemli olan düzgün yüzey sağlandıktan sonra alçının çok iyi bir şekilde tutunabilmesi için çok derin olmamak kaydı ile pürüzlendirme yapılmalıdır. Çimento, kum ve su ile yapılan karışım duvara serpilebilir. Alçı harcı ise kaliteli alçı ile karılmalı ve kullanılacak su temiz olması sağlanmalıdır. Alçı karışımına yabancı maddelerin dahil olması açının pürüzsüz olmasını engelleyecektir. Harç karışımını yapacak kişinin de bu konuda profesyonel olması çok önemlidir. Bunun neden ise ilk başta su ile alçı karışımı sonrasında alçının kaliteli olması için karışıma tekrardan su veya alçı eklenmemelidir.

Karışım sağlandıktan sonra harç karıştırılmalı ve hamur kıvamına gelmelidir. İçerisinde kesinlikle topaklanmış alçı bulunmamalıdır. Çukurambar Alçı Tadılat Firması Binalarda görülen sarsıntılar, genleşmeler gibi durumlardan dolayı alçının etkilenmemesi için sıva filesi kullanılmalıdır. Bu aşamadan sonra iş tamamen alçıyı yapacak olan ustanın deneyimine kalmaktadır. Alçının uygulanmasında sorun yaşamamak için konusunda uzman ustalarla çalışmanız önemlidir.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon olarak sizler için gerçekleştirdiğimiz dekorasyon çalışmalarında alçı işlemlerini profesyonel deneyimli ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti için yapılan çalışmalar büyük bir özenle yapılmaktadır. Uygun bütçeler ile en iyi hizmeti almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Çukurambar Alçı Tadılat Firması Ankara Balgat merkezli çalışan firmamızdan her bölge için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.