Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Belenco Mutfak Tezgahı Ankara

Mermerit Tezgah


Belenco Mutfak Tezgahı Ankara Mermerit tezgah üretiminde öncelikle mermeriz mermer tozu ile polyester maddesi özel teknolojiler ile karıştırılır ve birbiri ile reaksiyona girmeleri ile oluşan tezgah çeşididir.Belenco Mutfak Tezgahı Ankara  Mermeritin kullanım alanı çok geniştir. Mutfak tezgahlarının yanı sıra okullarda, kuaför tezgahlarında, hastane gibi yerlerde farklı çözümlerde kullanılabilmektedir. Özellikle her renkte üretilebilme imkanı sayesinde en çok tercih edilen tezgahlardan biri olma özelliği vardır.

 

Görünüm olarak zarif bir görünme sahiptir. Aynı zamanda tasarım olarak bir sınır yoktur. Kolay şekil alma özelliği sayesinde istenilen tasarımlarda ve renklerde üretilebilmektedir. Tabi bu özellikleri onun tercih sebebi olması için tek başına yeterli değildir. Belenco Mutfak Tezgahı Ankara Mutfaklarda kullanılacak olan tezgahların hijyenik olması önemlidir. Mermerit tezgah ise mutfaklarda istenilen hijyenik ortamın sağlanması için gerekli olan özelliklere sahiptir. Antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmadığı gibi kolay silinmesi ve kir tutmaması hijyenik ortamın sağlanması için önemli özellikleri arasındadır.

Dayanıklılık olarak da güçlü performans göstermektedir. Yıllarda kullanıma uygun olan mermerit tezgahlar ilk günkü yapılarını koruyabilmektedir. Doğal mermerlere karşıda farklı avantajları vardır. Öncelikle daha hafif olmaktadır. Belenco Mutfak Tezgahı Ankara Buda tezgahın ağır olması nedeni ile yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçer. Daha sağlam ve daha az kırılgan olması da darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.Belenco Mutfak Tezgahı Ankara  Tezgahların maruz kaldığı asitlere, ısıya, çizilmelere karşı da direnç göstermesi sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağladığı gibi ekonomik olması da insanların bu tezgah türünü tercih etmesine neden olmaktadır.

Belenco Mutfak Tezgahı Ankara Mutfaklarınızda veya banyolarınızda kullanabileceğiniz mermerit tezgah ürünlerine YK Mutfak Mobilya Dekorasyon farkı ile sahip olabilirsiniz. Bu konuda uzun yılların verdiği tecrübeye sahip olan firmamız Ankara Balgat merkezli olarak çalışmakta ve sizlere kaliteli hizmetini gururla ulaştırmaktadır. Mutfağınız için en iyisini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamanız yeterlidir.