Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

batıkent duvar kağıdı yapan firmalar

  • ANA SAYFA
  • batıkent duvar kağıdı yapan firmalar

batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Duvar Kağıdı


Mekanların iç dizaynı yapılırken duvarlarda kullanılacak batıkent duvar kağıdı yapan firmalar duvar kağıdı büyük önem taşımakta. Duvar kağıdı ne kadar kaliteli ve desen olarak ne kadar iyi seçilirse mekanlar o kadar ferah ve geniş görünecektir. batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Duvar kağıdı seçilirken tasarımlara önem verildiği kadar kalitesine ve en önemlisi de uygulama şekline önem verilmelidir. batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Duvar kağıdınızın sorunsuz bir şekilde uzun yıllar duvarınızda durmasını istiyorsanız bu konuda uzman olan kişiler tarafından kağıdın duvara döşenmesini sağlamalısınız.

 

Uygulanacak duvar kağıdının pürüzsüz bir şekilde duvarda durmasını istiyorsanız öncelikle yüzeyi bu duruma hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun için öncelikle duvarda eğer varsa göçükler veya tümsekler bu sorunlar giderilmelidir. Düz olan duvar yüzeyi tozlardan arındırılmalı ve daha sonrasında polizolan yüzeye sürülerek pürüzsüz bir zeminin ortaya çıkması sağlanmalıdır. batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Bu arada duvar yüzeyinde önceden duvar kağıdı varsa kesinlikle sökülmelidir. Eski duvar kağıdının üzerine yenisi kesinlikle uygulanmamalıdır. batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Duvar kağıdınızı alırken de duvar ölçüsünün beş veya on santim daha büyük ölçülerde kağıdınızı almanızı tavsiye ederiz.

Duvar yüzeyine tutkal sürülürken fırçanızın kıl dökmemesi çok önemlidir. Böyle durumlarda kıl duvar kağıdının kabarmasına neden olur ve daha sonrasında kılın olduğu bölgelerde yıpranmalar görülür. batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Daha sonra ise artık duvar kağıdının duvara uygulama işlemleri başlamaktadır. Burada konusunda uzman olan ustalardan destek almanız çok önemlidir. Çünkü tutkalın sürülmesi sonrasında duvar kağıdının yüzeye uygulanarak forma gelmesi gerekmektedir. Kağıt duvara uygulanırken de herhangi bir pürüzün olmaması gerekir. Aynı zamanda desen takibi varsa buda önemle kontrollü bir şekilde desenlerin uyumu sağlanmalıdır.

batıkent duvar kağıdı yapan firmalar Duvar kağıdı uygulamasında uygun bütçeler ile profesyonel hizmet almak istiyorsanız YK Mutfak Mobilya Dekorasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. En kaliteli malzemeler ve konusunda uzman ekipleri ile yaptığı çalışmalar sayesinde mekanlardaki duvar kağıtları sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır.