Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

BANYO DOLABI


Evinizin her alanında kaliteyi yaşamak istiyorsan banyo dolabı seçerken de bazı unsurlara dikkat etmemiz gerekir. Banyolarımıza uygulanacak dolapların hem kaliteli hem de kullanışlı olması için birkaç noktaya dikkat etmeniz yeterli. İhtiyaçlarınıza tam olarak karşılık veren ve sizin uzun süre kullanabileceğiniz dolapları bulmanız bu unsurlar sayesinde daha kolay olacaktır.

 

Banyolarda bilindiği gibi en büyük tehlike sudur. Sürekli olarak su banyoda var olduğu için mutfak dolabının suyun buharından veya kendisinden etkilenmemesi için sağlam olması gerekir. Eğer suya karşı banyo dolabı gerekli direnci göstermezse dolabın çeşitli yerlerinde suyun oluşturduğu tahribatların meydana gelmesi çokta uzun sürmeyecektir. Bu nedenle ilk önce dolaplarda kaliteyi aramanız gerekli. Bu konuda özellikle dolapların kaplama kalitelerini incelemeli ve su, güneş, ısı gibi etkenlere karşı yüksek direnç gösteren ürünleri seçmelisiniz.

Tasarım olarak banyo dolabı tabi ki istediğiniz kaliteye sahip olmalı. Bu konuda hazır ürünleri tercih edebileceğiniz gibi kendinizde banyonuza göre ürettirebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra kullanışlı bir dolap için pratik çözümleri de gözden geçirmekte fayda var. Dolap çok kaliteli olabilir ancak kullanım alanları size cevap vermeyebilir. Bu nedenle en kullanışlı dolapları seçmeli, dolap içerinin geniş olması ve özel bölmelerinin olmasına dikkat etmeliyiz. Dikkat etmemiz gereken bir diğer ve en önemli noktalardan biri de temizliktir. Dolapların bakteri barındırmaması ve kolay temizleniyor olması büyük önem taşıyor. Banyolarınızda hijyeni yakalamak için dolapların bu özelliğe sahip olması önemlidir.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon banyo dolabı ihtiyaçlarınızda sizlere mükemmel öneriler ile hizmetini sunmaktadır. Banyolarınızda en iyi dolaplara sahip olmak ve en iyi şekilde montajının yapılmasını sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizin için kesintisiz hizmet veren firmamızdan hizmet almanız için iletişime geçmeniz yeterlidir.